Go to content Go to search
Podlahy Quick-Step Vinyl Flex

VINYL FLEX

Vodotěsné vinylové podlahy snižující hluk

Vinyl Flex:
Ideální pro vytížené domácnosti

Podlaha Vinyl Flex je voděodolná, tlumí hluk a je ideální pro rušné domácnosti. Kromě těchto praktických výhod nemusíte dělat kompromisy v oblasti krásy, protože naše kolekce je navržena tak, aby na podlaze nabízela hru barev a vzorů. Můžete si tak užívat nekonečné stylové kombinace!

Objevte tři různé vlastnosti, pro které si podlahu Vinyl Flex zamilujete.

Čím je podlaha Vinyl Flex jedinečná?

Nejkrásnější vinyl

Naši designéři podlah zajišťují, aby každý design byl jedinečný a díky své charakteristické povrchové struktuře působil přirozeným dojmem, který hledáte. Vytvořte úchvatné prostory v celém domě díky kombinaci tradičních prken s rozmanitou řadou našich dlaždic.

A nebojte se, že si děti budou hrát s hračkami a kolem budou pobíhat domácí mazlíčci, protože naše extra matná povrchová úprava zabrání poškrábání a odření.

Krásná vinylová podlaha Quick-Step Flex v obývacím pokoji
#Loading#

Měkká a tichá

Podlahy Vinyl Flex Vám zajistí maximální pohodlí. Vychutnávejte si pocit tepla pod nohama od chvíle, kdy se probudíte, až do chvíle, kdy si po návratu domů sundáte boty. Po našich podlahách je radost chodit kdykoli. V rušné domácnosti se obvykle děje hodně věcí, ale naše tiché podlahy promění Váš domov v útočiště útulnosti a klidu.

Měkká a tichá podlaha Quick-Step Vinyl Flex v obývacím pokoji
#Loading#

Voděodolné

Od vodních bitek v koupelně až po nepovedené kuchařské pokusy: podlaha Vinyl Flex je připravena na všechna Vaše dobrodružství, při nichž dochází k cákání vodou. Nemusíte se starat o každodenní úklid nepořádku. Naše podlahy můžete snadno a rychle otřít vlhkým mopem a použít k tomu naše čisticí přípravky. Díky tomu bude Vaše podlaha mnoho let vypadat jako nová.

Voděodolná podlaha Quick-Step Vinyl Flex
#Loading#

Objevte všechny podlahy Vinyl Flex