černé podlahy Quick-Step

Černé podlahy

Zamyslete se nad tím, s čím je černá barva často spojována: styl, elegance, luxus a tajemno. Nyní si představte, jak černá podlaha v kombinaci s jasnými barvami, zrcadly a výraznou dekorací dodává místnosti dojem většího prostoru, tepla a autentičnosti. Proto se neustále vracíme k černé!

Proč je černá podlaha vynikající volbou

Elegantní a stylová

Černou lze dokonale kombinovat téměř s jakoukoli jinou barvou. Na mocném tmavém pozadí vytvářejí intenzivní barvy výrazný kontrast, barevné dekorativní předměty a nábytek poutají pozornost a kovové barvy podtrhují eleganci a majestátnost vkusného interiéru.

Jednoznačnou klasikou je spojení černé s bílou. Kombinace těchto dvou extrémů může například předsíním nebo koupelnám dodat eleganci a šarm. Můžete ji ovšem vyzkoušet i v kuchyni.

Možnosti černých podlah

Zeptejte se sami sebe: proč nevyužít černou podlahu jako základ interiéru? Černé dřevěné podlahy jsou nepřekonatelná klasika, ovšem dnešní ekonomické alternativy, například laminát nebo vinyl, nabízejí srovnatelný přírodní vzhled, přičemž se snadno udržují. Ať už zvolíte jakýkoli styl, zaručujeme nadčasový a elegantní vzhled.

Černé laminátové podlahy

Černá laminátová podlaha – proč?

Černé vinylové podlahy

Černé vinylové podlahy – proč?

Černé dřevěné podlahy

Černé dřevěné podlahy – proč?

Najděte si ideální černou podlahu

Spustit nástroj RoomViewer >