Jak najít dokonalou podlahu?

Vzhledem k rozsáhlé nabídce podlah může být nalezení podlahy, která přesně odpovídá vašemu stylu a rozpočtu, náročný úkol. Ale nebojte se… Vyvinuli jsme jednoduché online nástroje, které vám při hledání té pravé podlahy pomohou… Budete tak moci najít podlahu, která pro vás bude dokonalá. Připraveni?

Najděte si ideální podlahu

Najděte si ideální podlahu
ZAČNĚTE HLEDAT >

Které podlahy jsou nejlepší volbou pro vaši místnost a styl? Nástroj FloorExplorer vám ve třech jednoduchých krocích připraví inspirující koláž, která bude obsahovat pouze podlahy odpovídající vašim potřebám a osobnosti.

Získejte realistický náhled

Získejte realistický náhled
PODÍVEJTE SE NA NÁHLEDY >

Zúžili jste výběr na podlahy, které se vám líbí? Výborně! Nyní si je můžete prohlédnout v realistickém prostředí – nebo ve vašem vlastním interiéru, a to dle snímku, který jste nahráli. Díky těmto velice realistickým náhledům v nástroji RoomViewer je učinění konečného rozhodnutí mnohem snazší.

Porovnat vedle sebe

Porovnat vedle sebe
ZAČNĚTE POROVNÁVAT >

Máte potíže s pochopením podobností a rozdílů jednotlivých podlah? Žádný problém! Do nástroje Porovnání podlah můžete přidat až tři podlahy a jednoduše ‘a vedle sebe porovnat dekory, technické specifikace a ostatní vlastnosti. Výběr dokonalé podlahy už nemůže být snazší…