Go to content Go to search

CAPTURE

Vytříbenost v každém detailu

Capture: kolekce prken, jejímž poznávacím znamením je propracovanost

Capture vnese do vašeho interiéru přírodní krásu v kombinaci s veškerým komfortem laminátové podlahy. Vychutnejte si realistický vzhled a pocit dřeva v každém suku, prasklině, kresbě a spáře vaší podlahy. Tato laminátová kolekce se blíží skutečnému dřevu více, než jste si kdy dokázali představit.

Proč miluji podlahy Capture

 • Vytříbené dekory s autentickými strukturami

  Takové laminátové podlahy jste ještě nezažili: barva a struktura prochází až do spár a letokruhů dřeva, takže je Capture k nerozeznání od pravého dřeva.
  Takové laminátové podlahy jste ještě nezažili: barva a struktura prochází až do spár a letokruhů dřeva, takže podlahy Capture jsou k nerozeznání od pravého dřeva.
 • 100% vodotěsnost

  Vybavte si kuchyň, koupelnu nebo chodbu podlahami Capture. Díky inovativní povrchové úpravě „HydroSeal“ nemají tekutiny žádnou šanci.
  Vybavte si kuchyň, koupelnu nebo chodbu podlahami Capture. Díky inovativní povrchové úpravě „HydroSeal“ nemají nečistoty, a dokonce ani tekutiny žádnou šanci.
 • Odolnost proti poškrábání a skvrnám

  Vyberte si bezstarostný život. Podlahy Capture se snadno udržují a jsou mimořádně odolné proti poškrábání. Vaše podlaha zůstane v dobrém stavu po mnoho let.
  Vyberte si bezstarostný život. Podlahy Capture se snadno udržují a jsou mimořádně odolné proti poškrábání. Vaše podlaha zůstane v dobrém stavu po mnoho let.

Objevte kompletní kolekci laminátových podlah Capture


Tato kolekce nabízí 18 jedinečných dekorů s nevídanou úrovní vytříbenosti.

Cesta k podlahám Capture

Pro společnost Quick-Step byla příroda vždy nejdůležitějším zdrojem inspirace.
Zjistěte, jak naši designéři proměňují nápady v realistické podlahy s hlubokou povrchovou strukturou,
barevným kontrastem a variacemi, které se táhnou až do spár.