Go to content Go to search
Dubová laminátová podlaha

Proč si zamilujete dubovou podlahu

Elegance s dubovou podlahou

Dub je bezpochyby jedním z nejoblíbenějších podlahových materiálů. Dubová podlaha je symbolem pevnosti a kultivovanosti a je široce oblíbená díky svému elegantnímu vzhledu, neuvěřitelné trvanlivosti a nadčasovosti. A slovo „nadčasová“ zde platí opravdu v každém směru: nejen že dubová podlaha bude vždy stylová, ale dubová podlaha také vydrží dlouhá desetiletí.

To také znamená, že dubová podlaha výrazně přidává hodnotu vašemu domu. Přidejte k tomu řadu různých barev a stylů a pochopíte, proč je dub solidní investicí — a to co se financí i stylu týče.

Nekonečný výběr

Dubová podlaha je k dispozici v řadě barev a s řadou povrchových úprav (řezy pilou, hoblování, opotřebení, recyklované dřevo, kouřová úprava) a vzorů. Díky její všestrannosti můžete podlahu snadno přizpůsobit stylu svého interiéru. Pokud se vám líbí vzhled dubu, ale chcete něco cenově dostupnějšího, podívejte se na naše laminátové a vinylové podlahy se vzhledem přírodního dubu.

Světlá dubová laminátová podlaha v obývacím pokoji

Vysoká trvanlivost

Pokud zvolíte laminátovou nebo vinylovou podlahu s dubovým dekorem, získáte výhody, které přináší jedinečná technologie Scratch Guard™ společnosti Quick-Step. Tato jedinečná vrchní vrstva poskytuje mimořádnou ochranu proti opotřebení a poškrábání.

Dubová vinylová podlaha v kuchyni

Snadná údržba

Dáváte přednost něčemu, co se snadno udržuje? Naše vinylové a laminátové podlahy se vzhledem přírodního dubu nabízejí maximální bezstarostnost a vynikající ochranu proti vodě.

Snadno čistitelná dubová laminátová podlaha

Snadná pokládka

Proslulý a patentovaný  systém Uniclic zajišťuje, že položení dubové podlahy rychlé a jednoduché. Nepotřebujete žádné hřebíky ani lepidlo: stačí je jen zacvaknout.

Snadná instalace dubové vinylové podlahy

Chytrá investice

vynikající investicí. Společnost Quick-Step dokonce nabízí doživotní záruku na vinyl a většinu laminátových podlah.

 

Podívejte se na všechny dubové podlahy

Najděte si ideální dubovou podlahu: