Vodotěsný laminát? Je to možné!

Seznamte se s nejnovější generací laminátových podlah... Podlaha, která nejenže vypadá výjimečně stylově a přirozeně, ale také dokáže vydržet pár ran a hlavně je 100% odolná proti vlhkosti.

Voděodolná laminátová podlaha? Žádný problém!

Nejnovější laminátové podlahy Quick-Step jsou díky inovativní voděodpudivé vrstvě „HydroSeal“ první skutečně voděodolné laminátové podlahy na světě. Od teď jdou design a trvanlivost podlahy dokonale ruku v ruce.

Proč si naše voděodolné laminátové podlahy prostě zamilujete?

Laminatova podlaha Quick-Step, voděodolné

100% voděodolné

Rozlučte se s problémy s vlhkostí. Laminátové podlahy 'Majestic',‘Impressive (Ultra)', 'Eligna' a, 'Classic' mají inovativní, voděodolnou vrstvu „‘HydroSeal“ i v drážkách, takže voda nemá kudy proniknout. Čištění nebylo nikdy tak snadné a bezpečné.
Laminatova podlaha Quick-Step, Přirozený vzhled

Přirozený vzhled

Když se na povrch podlahy podíváte zblízka, poznáte to okamžitě: vodotěsné podlahy Quick-Step jsou těmi nejpřirozenějšími laminátovými podlahami všech dob. Autentický charakter spojů je v dokonalé rovnováze s designem podlahy. Barva, design a struktura procházejí až ke spoji a vytvářejí efekt skutečného dřeva.ë
Laminatova podlaha Quick-Step, dlouhá léta bez starostí

Dlouhá léta bez starostí

Díky vrchní vrstvě Scratch Guard jsou laminátové podlahy Quick-Step až desetkrát odolnější vůči poškrábání než většina ostatních laminátových podlah. Vrstva Scratch Guard poskytuje podlaze dlouhodobou ochranu proti běžnému opotřebení způsobenému pády předmětů, nábytkem, vysokými podpatky atd. Mimo to je vaše nová laminátová podlaha Quick-Step dodávána s až 25letou zárukou: zárukou pro dlouhá léta bez starostí…

Podívejte se na video

Podívejte se na následující video a přesvědčete se sami o tom, že si voděodolné laminátové podlahy Quick-Step vedou lépe než konkurenční výrobky.


Objevte všechny voděodolné laminátové podlahy:

Spustit nástroj RoomViewer >
Béžová Impressive Ultra Laminát Klasický dub s patinou světlý IMU3559
Klasický dub s patinou světlý
Laminát - Impressive Ultra IMU3559