Quick-Step Waterproof Laminate Flooring

Voděodolná laminátová podlaha? Žádný problém!

Seznamte se s nejnovější generací laminátových podlah... Podlaha, která nejenže vypadá výjimečně stylově a přirozeně, ale také dokáže vydržet pár ran a hlavně je 100% odolná proti vlhkosti.

Nejnovější laminátové podlahy Quick-Step jsou díky inovativní voděodpudivé vrstvě „HydroSeal“ první skutečně voděodolné laminátové podlahy na světě. Od teď jdou design a trvanlivost podlahy dokonale ruku v ruce.

Objevit všechny voděodolně laminátové podlahy

Proč si naše voděodolné laminátové podlahy prostě zamilujete?

Laminatova podlaha Quick-Step, voděodolné

100% voděodolné

Rozlučte se s problémy s vlhkostí. Laminátové podlahy „‘Majestic“,‘Impressive (Ultra)“ a, Eligna mají inovativní, voděodolnou vrstvu „‘HydroSeal“ i v drážkách, takže voda nemá kudy proniknout. Čištění nebylo nikdy tak snadné a bezpečné.


Laminatova podlaha Quick-Step, Přirozený vzhled

Přirozený vzhled 

Podívejte se dobře na povrch podlahy a okamžitě to uvidíte: podlahy „‘Majestic“ a „‘Impressive (Ultra)“ jsou nejpřirozenější laminátové podlahy, které kdy byly vyrobeny. Autentický charakter spojů je v dokonalé rovnováze s designem podlahy. Barva, design a struktura procházejí až ke spoji a vytvářejí efekt skutečného dřeva.ë


Laminatova podlaha Quick-Step, dlouhá léta bez starostí

Dlouhá léta bez starostí

Díky vrchní vrstvě Scratch Guard jsou laminátové podlahy Quick-Step až desetkrát odolnější vůči poškrábání než většina ostatních laminátových podlah. Vrstva Scratch Guard poskytuje podlaze dlouhodobou ochranu proti běžnému opotřebení způsobenému pády předmětů, nábytkem, vysokými podpatky atd. Mimo to je vaše nová laminátová podlaha Quick-Step dodávána s až 25letou zárukou: zárukou pro dlouhá léta bez starostí…

Objevit všechny voděodolně laminátové podlahy

Top