Kvalitní laminátové podlahy, které vydrží na celý život

Proč se spokojit s něčím méně, když můžete mít nejlepší laminátové podlahy na trhu? Ve společnosti Quick-Step jen nemluvíme, ale také činíme a nabízíme dlouhé záruky až na 25 let. Už se nemusíte bát vlhkosti, škrábanců ani skvrn. Spolehněte se na naprostý klid duše.

Kvalitní laminátové podlahy, voděodolný povrch

Voděodolný povrch

Věděli jste, že mnoho z našich laminátových kolekcí je 100% voděodolných díky povrchové vrstvě HydroSeal, která odpuzuje vodu?

Kvalitní laminátové podlahy, bez škrábanců

Bez škrábanců

Díky svrchní vrstvě Scratch Guard – patentovanému systému ochrany – jsou naše kvalitní laminátové podlahy až desetkrát odolnější vůči poškrábání.

Kvalitní laminátové podlahy, odolné proti skvrnám

Odolnost proti skvrnám

Quick-Step má nejlepší laminátové podlahy na trhu, protože nejsou jen voděodolné a chráněné proti poškrábání, ale také vysoce odolné proti skvrnám. Čištění nebylo nikdy tak snadné.

Naše kvalitní laminátové podlahy jsou také známé...

...jednoduchým zámkovým systémem. Systémy Quick-Step Uniclic a Uniclic Multifit zajišťují snadnou pokládku, a to i v těsných rozích a pod radiátory.

...antistatickými vlastnostmi. Patentovaná, permanentní antistatická úprava každé podlahy přináší místnosti bez prachu.

...odolností proti (UV) záření. Pusťte sluníčko dovnitř bez toho, abyste se obávali změny barev. Příznaky stárnutí patří do minulosti.

Dovolte nám přivést vás k dokonalé podlaze

Dekory laminátových podlah

Najděte si ideální podlahu

Ať už dáváte přednost modernímu nebo tradičnímu stylu, u laminátových podlah Quick-Step můžete vybírat z nejrůznějších velikostí prken, dřevěných dekorů, nepřeberného množství barev a mnoha krásných textur a drážek.

Získejte inspiraci pro podlahy s nástrojem Quick-Step FloorExplorer

Nechte se inspirovat

Vybrat podlahu není snadné. Ovšem s naším nástrojem FloorExplorer to může být: ve třech jednoduchých krocích vám nabídneme přehled dekorů podlah, které se dokonale hodí k vašemu interiéru a osobnosti.