Go to content Go to search
Laminátové podlahy Quick-Step

LAMINÁTOVÁ PODLAHA

Spojení toho nejlepšího z oblasti funkčnosti a krásy

Laminátová podlaha: přírodní krása pro bezstarostný život

Při tvorbě úžasného domova je důležitým krokem i volba dokonalé podlahy. Podlaha, která odpovídá vašemu stylu a životu. Naše plovoucí podlaha mají vše, co potřebujete: velký výběr barev, textur a dekorů, mezi kterými si najdete podlahu přesně pro vás.

Dovolte nám doprovodit vás
k dokonalé laminátové podlaze

Voděodolná podlaha v koupelně, živý obývací pokoj nebo odolná podlaha v kuchyni: naše laminátová kolekce má řešení pro každou možnou situaci. Rádi bychom vám pomohli s vaším projektem tím, že najdeme podlahu, která se dokonale hodí k vám a vašemu domovu.

Prohlédněte si naše bestsellery

Quick-Step Capture laminate collection

NOVINKA Prohlédněte si naši kolekci Capture

Věrný přírodnímu designu. S elegancí a autentičností, kterou nabízí kolekce Capture, je téměř nemožné ji rozeznat od skutečného dřeva. Naše vysoce kvalitní podlahy jsou výsledkem spojení vytříbené řemeslné práce a inovace. Proto si naše plovoucí podlaha Capture nemůžete nechat ujít.

NOVINKA Muse: Vypadá jako kámen, dává pocit domova

Muse čerpá inspiraci z přírodního kamene a dodává mu vlastní nádech. Vychutnejte si krásu kamene v teple a pohodlí domova. Díky hlubokým a dokonale sladěným povrchovým strukturám působí i správným dojmem. Žádná plovoucí podlaha se dosud nepřiblížil pravému přírodnímu kameni.

Inspirační galerie

3 důvody,
proč zvolit naši laminátovou podlahu

 • Přírodní vzhled a dojem

  Autentický a přírodní dřevěný design našich plovoucích podlah přinese do vašeho domova punc jedinečnosti.
  Autentický a přírodní dřevěný design našich plovoucích podlah přinese do vašeho domova punc jedinečnosti.
 • Odolnost proti poškrábání a skvrnám

  Díky technologii Scratch Guard a Stain Guard můžete žít bezstarostně.
  Díky technologii Scratch Guard a Stain Guard můžete žít bezstarostně.
 • 100% vodotěsnost

  Udržitelný design ve vašem domě? S povrchovou vrstvou HydroSeal se plovoucí podlaha snadno udržují a jsou zcela voděodolné.
  Udržitelný design ve vašem domě? S povrchovou vrstvou HydroSeal se plovoucí podlaha snadno udržují a jsou zcela voděodolné.
Quick-Step laminate accessories

Příslušenství pro
laminátovou podlahu

Žádný celek není kompletní bez těch správných doplňků, a to platí i pro naše plovoucí podlahy. Abychom vám to usnadnili, máme vše, co potřebujete. Provedeme vás celým postupem, od výběru správné podložky po finální začištění, abyste si mohli svůj domov užívat naprosto bezstarostně.

Najděte si správné příslušenství

Vášeň pro design

 

Joyce Van Waeleghem a její tým spojují vášeň s inovacemi a vyvíjejí odolné „podlahy pro život“, které vynikají jak designem, tak výkonem. Tyto stylové laminátové podlahy, které vždy odpovídají nejnovějším designovým trendům a svým vzhledem věrně napodobují přírodu, se také snadno instalují a udržují.

„Chci navrhovat podlahy, které jsou dnes „trendy a zítra klasické“: moderní, ale zároveň s velmi trvalou hodnotou v průběhu času.“