Kvalitní laminátové podlahy, které vydrží na celý život

Ve společnosti Quick-Step usilujeme o ochranu vaší podlahy, na které nám opravdu velmi záleží. Abychom vám to dokázali, poskytujeme na laminátové podlahy záruku* až 25 let**. Takovým způsobem zajišťujeme kvalitu laminátových podlah Quick-Step.

Odolné proti poškrábání, opotřebení a nárazům skrz naskrz

Laminátové podlahy Quick-Step mají jádro z tvrdých dřevovláknitých desek (HDF), které si sami vyrábíme. Kromě toho je navrchu patentovaná, vysoce ochranná vrstva Scratch Guard, která poskytuje laminátové podlaze nejvyšší možnou úroveň ochrany proti padajícím předmětům, vysokým podpatkům a dalším ostrým předmětům. Mimořádně odolnou vrchní vrstvu nenaruší ani upuštěná hořící cigareta.

Pevný zámkový systém

Laminátové podlahy Quick-Step se mohou pochlubit světoznámým a patentovaným systémem Uniclic. Kromě toho, že pokládka je díky němu jednoduchá, je tento systém navíc mnohem pevnější a odolnější než jeho méně dokonalé protějšky.

Další informace >

Antistatickéodolné proti vyblednutí

Nechcete co hodinu uklízet chuchvalce prachu z podlahy? Máme pro vás to pravé! Laminátové podlahy Quick-Step jsou ošetřeny patentovanou trvalou antistatickou povrchovou úpravou. Můžete se rozloučit s nepříjemnými antistatickými výboji, dokonce i v místnostech se suchým vzduchem. Na podlahách se usazuje také mnohem méně prachu.

Odolné proti polití

Systém Quick-Step Uniclic obsahuje nejen voděodolnou lepenou základní desku, ale má také vynikající pevnost v tahu (díky předpětí při výrobě). Laminátové podlahy Quick-Step jsou tak chráněny před povrchovou vlhkostí a hravě se vypořádají s rozlitou tekutinou.

Odolné proti (UV) záření

Víme, že chcete mít prosluněný domov. Tak co vám v tom brání? Bojíte se, že časem dojde ke ztrátě barvy? Buďte bez obav, naše laminátové podlahy při vystavení běžné intenzitě (slunečního) záření nikdy nevyblednou.

* Poznámka: Použití jiných než originálních řešení Quick-Step pro údržbu, čištění a pokládku může podlahu vážně poškodit. V takovém případě záruka poskytovaná společností Quick-Step pozbývá účinnosti. Používejte pouze řešení Quick-Step. Jsou speciálně navržena a testována k použití s našimi podlahami.

** Řada laminátových podlah Creo je výjimkou z tohoto pravidla. Na tyto podlahy je poskytována 20letá záruka.

Top