Vinylové podlahy Quick-Step: stvořeny pro renovace

Tvoříte si dům snů renovací snů někoho jiného? Nebo je jen čas na rekonstrukci podlahy? Luxusní vinyl je podlaha, kterou hledáte. Na tuto podlahu můžete upustit plnou misku rajčatové polévky a na podlaze nezůstane žádný důlek ani skvrna. A její silná, odolná vrchní vrstva zachová přírodní dekor vaší nové podlahy po dlouhá léta.

Proč je luxusní vinyl dokonalý pro renovace

Vinylová podlaha je ideální pro renovaci

Pro jakýkoli typ podkladu

Nebojte se. Ať už pracujete se zarovnaným nebo (velmi) nerovným podkladem, vždy najdete vinylovou podlahu, která bude vyhovovat vašim potřebám.
Vinylová podlaha je ideální pro renovaci

Mimořádně tenká

Vezměte do ruky jedno z našich luxusních vinylových prken a okamžitě budete vědět, proč je práce s nimi a jejich instalace tak snadná: jsou prostě tak mimořádně tenká!
Vinylová podlaha je ideální pro renovaci

Snadná instalace

Ať už zvolíte zámkovou nebo lepenou instalaci, vaše nová podlaha Livyn osvěží váš dům během chvilky.
Rigid: správná volba pro renovace

Rigid: správná volba pro renovace

Vinylové podlahy Quick-Step Rigid umožňují práci s jakýmkoli typem povrchu bez jakékoli přípravy – to je velmi užitečné, pokud renovujete.

Dovolte nám přivést vás k dokonalé podlaze

Dekory vinylových podlah

Najděte si ideální podlahu

Živé barvy, elegantní vzory, moderní struktury, mimořádné detaily... Naše pevné a flexibilní luxusní vinylové podlahy jsou k dispozici s širokou řadou dekorů. Naší hlavní inspirací je příroda, proto určitě najdete podlahu, která vyhovuje vašemu vkusu, místnosti nebo projektu.

Získejte inspiraci pro podlahy s nástrojem Quick-Step FloorExplorer

Nechte se inspirovat

Vybrat podlahu není snadné. Ovšem s naším nástrojem FloorExplorer to může být: ve třech jednoduchých krocích vám nabídneme přehled dekorů podlah, které se dokonale hodí k vašemu interiéru a osobnosti.