Vinylové podlahy: moderní a současně nadčasové

Při vytváření nových dekorů náš tým bedlivě sleduje nejnovější trendy v domácích interiérech, umění, architektuře, módě a dalších oblastech. Výsledné dekory jsou skutečné nadčasové klasiky mezi vinylovými podlahami. Každá podlaha má svůj vlastní příběh a nabízí jedinečný vzhled a dojem s pečlivě vybranými strukturami, opracováním a povrchovými úpravami.

Přírodní vinylové podlahy

V souladu s přírodou

Smažte hranice mezi vnitřním a venkovním prostorem. Přiveďte do svého domova přírodu s přírodními tvary a barvami. Díky realistickým prvkům nabízejí naše dřevěné a kamenné dekory bezkonkurenční úroveň autentičnosti.

Klasické luxusní vinylové podlahy

Klasický luxus

Luxus je věčný – stejně jako vysoce kvalitní materiály. Například mramor je stále oblíbený pro podlahy, kuchyňské pracovní desky a příslušenství. Zkombinujte jej se světlou podlahou z prémiového dubu a vytvořte extra luxusní dojem.

Vinylové podlahy s betonovým dekorem

Přirozenost betonu

Kamenné dekory s výrazným texturováním nestárnou. U podlahy Alpha Vinyl je viditelný hrubý a autentický reliéf betonu, čímž tato moderní podlaha získává drsný charakter, který dokonale ladí téměř s každým stylem interiéru.

NOVINKA
Alpha Vinyl: pevné podlahy s vynikajícími vlastnostmi

Alpha Vinyl je nejpevnější podlaha, po které kdy budete chodit. Ve většině případů nevyžaduje přípravu podkladu, takže je dokonalá pro renovace. A díky chytré technologii odpuzující vodu je podlaha Alpha Vinyl ideální podlahou do každé místnosti.

Objevte podlahu Alpha Vinyl

Solidní vinylové podlahy od společnosti Quick-Step