Go to content Go to search
dlaždice šedé vinylové podlahy click v dětském pokoji

Vinylová podlaha click

Vinylová podlaha click: kombinace luxusu a funkčnosti

Potřebujete do pokoje novou podlahu? Vinylová podlaha click od Quick-Step je vše, co potřebujete! Naše podlahy jsou vyrobeny z PVC, takže vydrží roky a budou vypadat, jako byste je nainstalovali včera. Díky jedinečnému systému click se naše podlahy snadno instalují, protože není potřeba žádné lepidlo. Naše vinylová podlaha click je tak pro renovaci vaší podlahy tou nejlepší variantou.

béžová vinylová podlaha click v domácí kanceláři

Alpha Vinyl

Naše vinylová podlaha Alpha Vinyl se dodává se systémem click a je k dispozici v různých formátech. S našimi vinylovými dlaždicemi vzoru Kámen betonový můžete vytvořit robustní industriální vzhled. Pro rustikálnější atmosféru se mohou skvěle hodit naše vinylová prkna vzoru Dub bavlna přírodní. Vinylová podlaha click Alpha Vinyl je známá svou ochranou proti skvrnám, škrábancům a poškození úderem a také se skvěle hodí na nerovné povrchy. Tato podlaha bude i po mnoha letech intenzivního používání vypadat jako nová. Podlaha je rovněž vodotěsná, takže je dobrou volbou pro místnosti, kde může docházet k rozlitím tekutin a kde se vyskytuje vlhkost, jako jsou kuchyně a koupelny.

instalace vinylové podlahy click na stávající dlaždicovou podlahu v kuchyni

Vinylová podlaha click se skvěle hodí k renovacím

Instalace nové podlahy může být otrava, ale nikoli s vinylovou podlahou click od společnosti Quick-Step. Naše podlahy se díky systému click nejen snadno instalují, ale také nemusíte odstraňovat starou podlahu. Novou podlahu lze nainstalovat na starou podlahu, ale ujistěte se, že povrch je čistý a rovný. Také se ujistěte, že v podlaze nejsou žádné mezery, protože to by mohlo mít na vinylovou podlahu vliv. A konečně, je velmi důležité, aby stará podlaha nebyla plesnivá nebo zamořená hmyzem.

Je vaše podlaha nepravidelná? Dobrou volbou pro vás mohou být podlahy Alpha Vinyl! Tato podlaha se hodí pro nepravidelnější povrchy, ale má jistá omezení, takže si nezapomeňte přečíst návod k instalaci a řídit se jeho pokyny. Některé podlahy Alpha Vinyl se dodávají s připojenou podložkou, která dále usnadňuje instalaci, takže si ověřte, jaká varianta je pro vás nejlepší. Ušetří vám to hodně práce a pořád budete mít bezchybnou podlahu, která vydrží roky. Nezapomeňte se podívat do návodu k instalaci, abyste podlahu položili tak, jak má být.

muž instalující vinylovou podlahu click na podložku

Jak nainstalovat vaši luxusní vinylovou podlahu click?

Naše vinylové podlahy se díky systému click instalují snadno. Nezapomeňte si přečíst návod, který se s každou podlahou dodává, nebo našeho průvodce krok za krokem. Podlahy Blos base a Oro base vyžadují samostatnou podložku. Je to nutné, protože podložky zvyšují kvalitu, pohodlí a konečný vzhled vaší podlahy a zlepšují akustický komfort místnosti. Po nainstalováni podložky začněte pokládat vinylovou podlahu click. Ujistěte se, že používáte správné nástroje, a instalace bude úplná hračka.

Po nainstalování podlahy je čas ji dozdobit odpovídajícím příslušenstvím. Máme podlahové lišty a profily ve stejném designu jako podlaha pro sjednocený vzhled. Nakonec budete mít úchvatnou podlahu, která vaší místnosti dodá eleganci a vydrží mnoho příštích let. Kterou podlahu chcete?