Vinylové podlahy Quick-Step: radost po nich chodit

Luxusní vinylové podlahy jsou krásné na pohled. Jejich přírodní dekory vypadají stejně jako podlahy ze skutečného dřeva nebo dlaždic. Ovšem dobrý vzhled není všechno. Díky jejich vlastnostem omezujícím hluk a jejich měkkosti je styl doplněn i o pohodlí.

Díky čemu jsou vinylové podlahy tak pohodlné?

Měkké a teplé vinylové podlahy

Měkké a teplé

Naše vinylové podlahy jsou příjemné v každém ohledu: teplé nohy od chvíle, kdy se probudíte, a měkký pocit, když večer odložíte pracovní boty. A pokud máte často studené nohy, můžete náš vinyl instalovat s podlahovým vytápěním a nohy si opravdu zahřát.
Odhlučněné vinylové podlahy

Odhlučnění

Klapání vysokých podpatků, dupot bot, vrzání židlí atd. Rušivé zvuky známe všichni. Luxusní vinylové podlahy omezují hluk svými zvuk absorbujícími vrstvami.
Vinylové podlahy s přírodním vzhledem a dojmem

Přírodní vzhled a dojem

Naše luxusní vinylové podlahy a dlaždice nabízejí širokou řadu přirozeně vypadajících autentických dekorů, které jsou doplněny krásnou extra matnou povrchovou úpravou a sladěnými hranami a strukturami. Ať už zvolíte „skutečné dřevo“ nebo „kámen“, vaše nová podlaha bude ve vašem domově hrát ústřední roli.

Dovolte nám přivést vás k dokonalé podlaze

Dekory vinylových podlah

Najděte si ideální podlahu

Živé barvy, elegantní vzory, moderní struktury, mimořádné detaily... Naše pevné a flexibilní luxusní vinylové podlahy jsou k dispozici s širokou řadou dekorů. Naší hlavní inspirací je příroda, proto určitě najdete podlahu, která vyhovuje vašemu vkusu, místnosti nebo projektu.

Získejte inspiraci pro podlahy s nástrojem Quick-Step FloorExplorer

Nechte se inspirovat

Vybrat podlahu není snadné. Ovšem s naším nástrojem FloorExplorer to může být: ve třech jednoduchých krocích vám nabídneme přehled dekorů podlah, které se dokonale hodí k vašemu interiéru a osobnosti.

Top