Dokonalá podlaha do kuchyně: vinyl nebo keramika

Upuštěný sendvič, rozlité pití, kuchařské experimenty: kuchyň někdy může vypadat jako bitevní pole. Proto v ní chcete podlahu, která se dokáže se všemi těmito nástrahami po dlouhá léta vypořádat. Keramické dlaždice jsou oblíbené kvůli své robustnosti a snadné údržbě. Věděli jste ale, že vinylové dlaždice mohou nabídnout stejně elegantní vzhled s ještě větším pohodlím?

 

Prohlédněte si všechny vinylové dlaždice Quick-Step

Vyrobené pro zapeklité situace

Vinylové dlaždice se do kuchyně hodí stejně dobře jako ty kamenné nebo keramické: snadno se čistí a jsou naprosto vodotěsné. Upustili jste během vaření plechovku s rajčaty? Vytekla myčka na nádobí? Rozlili jste víno? Žádný problém: stačí rychle setřít a po nepořádku nezůstane ani stopa. Vinylové podlahy do kuchyně se vypořádají prakticky s čímkoli.

Výhody vinylu proti klasickým dlaždicím

Vedle snadné údržby a schopnosti vypořádat se prakticky s jakoukoli nečistotou nabízejí vinylové podlahy do kuchyně ještě další výhody:

  • Lepší akustika: vinyl absorbuje zvuk mnohem lépe než keramika, a proto bude vaše kuchyň mnohem poklidnější.
  • Více pohodlí: vinylová podlaha není jen měkčí a tišší než ta keramická, je také kompatibilní s podlahovým vytápěním
  • Vhodnost pro renovace: vinylové podlahy se instalují stejně jednoduše jako ty laminátové, proto jsou ideálním řešením, když si chcete udělat práci sami. Pevný vinyl lze dokonce položit přes stávající podlahu, díky čemuž jde o ideální volbu v případě renovací.
  • Spousta různých dekorů: s vinylovou podlahou do kuchyně si můžete vybrat design přesně podle svých představ. Líbí se vám teplý, přírodní vzhled dřeva nebo máte radši robustní eleganci moderního betonu? Všechny tyto možnosti jsou k dispozici!

 

Prohlédněte si všechny vinylové dlaždice Quick-Step