Prkna Quick-Step vypadají skvěle nejen na podlaze, ale můžete je použít také k dokončení schodů a vytvořit tak dokonale sladěný interiér. Ať už chcete pokrýt nové schody, nebo zrenovovat stávající, stačí jen vybrat to správné řešení pro vaše potřeby. A už jsme se zmínili, jak je to snadné? Tady je důvod.

  • PŘIZPŮSOBITELNÉ: Všechny podlahové krytiny Quick-Step lze seříznout na délku a šířku schodů.

  • ODOLNÉ: Naše podlahy jsou díky několika ochranným vrstvám mimořádně pevné.

  • SNADNÁ ÚDRŽBA: Oceníte ji, zejména když potřebujete vyčistit nepřístupné točité schody.

  • SNADNÁ POKLÁDKA: Zvládnete ji sami během chvilky, ale můžete si objednat i služby odborníka.

Laminát na schodech

Laminát na schodech

Nové i původní, rovné o točité, klasické i moderní... Renovace schodů s laminátovými prkny Quick-Step je snadná a cenově dostupná. S profily Incizo můžete dokončit schody podle svého vkusu. Považujete se za domácího kutila? Laminátová prkna položíte za den a s minimálním množstvím prachu.

Vinyl na schodech

Vinyl na schodech

Široká nabídka vinylových podlahových profilů Quick-Step je vhodná pro všechny typy schodů. Klasické nebo moderní? S kombinací lomených stupňů a podesty nebo bez ní? Žádný problém. Pokud jsou prkna lepená, vinyl se přizpůsobí.

Dřevo na schodech

Dřevo na schodech

Rovné i točité, se schodovou hranou i bez ní: Dřevěná prkna Quick-Step lze použít na jakýkoli typ schodů. Čím jsou tak výjimečné? Díky sladěné barvě zajišťují plynulý přechod mezi podlahou a schody. A samozřejmě se také snadno pokládají.