Vinylové podlahy Quick-Step: radost po nich chodit

Luxusní vinylové podlahy jsou krásné na pohled. Jejich přírodní dekory vypadají stejně jako podlahy ze skutečného dřeva nebo dlaždic. Ovšem dobrý vzhled není všechno. Díky tomu, že tlumí hluk a jsou měkké, nabízejí vedle stylu i pohodlí.

Díky čemu jsou naše vinylové podlahy tak pohodlné?

Měkké a tiché vinylové podlahy od společnosti Quick-Step

Měkké a teplé

Naše vinylové podlahy jsou příjemné v každém ohledu: teplé nohy od chvíle, kdy se probudíte, a měkký pocit, když večer odložíte pracovní boty. A pokud máte často studené nohy, můžete náš vinyl instalovat s podlahovým vytápěním a nohy si pěkně zahřát.

Měkké a tiché vinylové podlahy od společnosti Quick-Step

Odhlučnění

Klapání vysokých podpatků, dupot bot, vrzání židlí a tak dále. Rušivé zvuky známe všichni. Luxusní vinylové podlahy omezují hluk svými zvuk absorbujícími vrstvami.

Měkké a tiché vinylové podlahy od společnosti Quick-Step

Přírodní vzhled a dojem

Naše luxusní vinylové podlahy a dlaždice nabízejí širokou řadu přirozeně vypadajících autentických dekorů, které jsou doplněny krásnou extra matnou povrchovou úpravou a sladěnými hranami a strukturami. Ať už zvolíte „skutečné dřevo“ nebo „kámen“, vaše nová podlaha bude ve vašem domově hrát ústřední roli.

Vinyl Flex: podlahy pro maximální pohodlí

Hledáte teplou a měkkou podlahu? Pak je tu pro vás podlaha Vinyl Flex. Prkna Vinyl Flex se snadno instalují a technologie Stain Guard a Scratch Guard zajišťují maximální ochranu, abyste se z podlahy mohli radovat po mnoho let.

Objevte podlahy Vinyl Flex

Měkké a teplé vinylové podlahy od společnosti Quick-Step