Go to content Go to search
bílá vinylová podlaha v ložnici od společnosti Quick-Step

Vinylová podlaha bílá

Dokonalá podlaha pro vaši místnost

Bílá vinylová podlaha je skvělým základem vaší místnosti. Bílá barva dodá místnosti lehkou atmosféru, ale také vám umožní kombinovat ji s jinými barvami nebo materiály. Ať už dáváte přednost čemukoli, společnosti Quick-Step má všechno, co potřebujete k navržení místnosti podle svého vkusu.

Vinylová podlaha bílá od společnosti Quick-Step vám nabídne vysoce přirozený vzhled a strukturu s designy ve stylu kamene nebo dřeva

Hledáte stylovou vinylovou podlahu s přirozeným nádechem? Už nemusíte hledat – nabízíme širokou skálu bílých vinylových podlah. Bílá vinylová podlaha Quick-Step se dodává nejen v různých trendy barvách, ale nabízí se taky v různých stylech, designech a formátech, abychom vám mohli nabídnout dokonalou bílou vinylovou podlahu pro vaše interiéry. Rozhodně máme takovou, která vyhovuje vašemu vkusu. Přirozený nádech bílé vinylové podlahy Quick-Step vytváří hřejivou, útulnou a elegantní atmosféru, která nikdy nevyjde z módy.

bílá vinylová podlaha v obývacím pokoji od společnosti Quick-Step

Vinylová podlaha bílá je k dispozici v designu se vzhledem kamene (dodává se jako dlaždice), který se dokonale hodí do moderních a uhlazených interiérů. Vzhled kamene dodává pocit neokázalého luxusu a vytváří dojem kontinuity s venkovním prostorem, což zase na oplátku posiluje prvotřídní kvalitu bílých vinylových podlah Quick-Step.

Podívejte se na vinylové podlahy se vzhledem kamene

bílá vinylová podlaha od společnosti Quick-Step ve vaší domácí kanceláři

Dalším designem naší bílé vinylové podlahy je přirozený vzhled dřeva (k dispozici v prknech), který je inspirován přírodou a rozhodně přinese přírodu i k vám domů. Vzhled dřeva je přirozený a hřejivý díky věrným detailům, což vytváří hřejivé a vlídné interiéry s nádechem elegance. Bílá vinylová podlaha Quick-Step s přírodním vzhledem dřeva je proto univerzálnější možností pro váš domov, protože se hodí k široké škále designů a stylů interiéru.

Podívejte se na vinylové podlahy se vzhledem dřeva

Objevte naši bílou vinylovou podlahu

 • Borovice sněžná

  • Vinyl
  • Bloom
  • AVMPU40204
 • Dub bavlna bílý

  • Vinyl
  • Bloom
  • AVMPU40200
 • Luna mramor bílý

  • Vinyl
  • Blush
  • SGTC20305
bílá vinylová podlaha od společnosti Quick-Step v koupelně

Bílá vinylová podlaha je zcela voděodolná a naprosto bezproblémová

Prvotřídní bílá vinylová podlaha Quick-Step nabídne vašemu domovu nejen dlouhodobou eleganci, ale také skvělou odolnost proti vlhkosti a garantovanou trvanlivost a funkčnost. S naší bílou vinylovou podlahou se nikdy nemusíte obávat zdvižených okrajů, zápachu zatuchliny nebo vzedmutých podlah. A to díky tomu, že bílá vinylová podlaha Quick-Step je 100% voděodolná. Proto je bílá vinylová podlaha nejen trvanlivá, ale také praktická. S bílou vinylovou podlahou je úklid rozlitých tekutin snazší a rychlejší než když dřív, takže jde o ideální volbu pro oblasti vystavované vlhkosti, jako jsou kuchyně, chodby a koupelny.

Instalace bílé vinylové podlahy Quick-Step nebyla nikdy snazší

Ať už se rozhodnete nainstalovat bílou vinylovou podlahu sami, nebo potřebujete odbornou pomoc, my vám s tím pomůžeme! Vinylové podlahy Quick-Step se dodávají buď s tradiční instalací pomocí lepidla, nebo s vylepšeným systémem click Uniclic a Uniclic Multifit, který proces instalace maximálně zjednodušuje a zrychluje. S trochou kutilských zkušeností a pár nástroji si můžete instalace své vlastní bílé vinylové podlahy patřičně užít; jen si nezapomeňte před začátkem pozorně přečíst návod k instalaci.

bílá vinylová podlaha od společnosti Quick-Step v obývacím pokoji

Bílá vinylová podlaha s dlouhodobou elegancí a snadnými požadavky na údržbu

Udržovat vaši prvotřídní bílou vinylovou podlahu v perfektním stavu a uklízet tekutiny nebo špínu je naprosto bez problémů. Pokud máte rušný životní styl, nechcete úklidem podlahy strávit příliš mnoho času. Naše bílá vinylová podlaha je tudíž skvělou volbou, protože na ni stačí pár tahů vlhkým mopem nebo vysavačem; vaše podlaha bude vypadat, jako byste ji právě nainstalovali. Vinylová podlaha Quick-Step je voděodolná; rozlité tekutiny rychle uschnou, aniž by zanechaly skvrny. Společnost Quick-Step vám navíc nabízí speciálně navržené čisticí prostředky, které nezanechávají žádné zbytkové vrstvy. Nejenže vaši bílou vinylovou podlahu rychle vyčistí, ale také jí zajistí dlouhodobou eleganci.