Go to content Go to search

Hravý obývací pokoj s parketami Quick-Step

PRO ŠŤASTNÝ DOMOV S PODLAHAMI QUICK-STEP

Prohlédněte si všechny naše podlahy

Užijte si celoživotní klid s podlahovými krytinami Quick-Step

Nechte se inspirovat našimi podlahami a vytvořte si domov plný radosti. Výběr podlahy Quick-Step znamená výběr odolné podlahy bez starostí, která vám umožní žít život podle vašich představ. Ať už se vám líbí vinylová podlaha nebo laminátová podlaha, my vám s vaším renovačním projektem velmi rádi pomůžeme.

Dovolte nám doprovodit vás
k dokonalé podlaze

Voděodolná podlaha v koupelně, živý obývací pokoj nebo odolná podlaha v kuchyni: naše kolekce má řešení pro každou možnou situaci. Rádi bychom vám pomohli s vaším projektem tím, že najdeme podlahu, která se dokonale hodí k vám a vašemu domovu.

Prohlédněte si naše nejprodávanější podlahy

Jak zvolit dokonalou podlahu?

FloorExplorer

Volba podlahy je velké životní rozhodnutí. Proto jsme tady, abychom vám pomohli! Nástroj FloorExplorer vás navede k dokonalé podlaze pro váš domov.

Spustit nástroj FloorExplorer
Quick-Step FloorExplorer

RoomViewer

Chcete se ujistit, že podlaha, která se vám líbí, se také hodí do vašeho interiéru? Můžete! Stačí nahrát fotku a podívat se na výsledek v nástroji RoomViewer.

Vyzkoušejte nástroj RoomViewer
Quick-Step RoomViewer

Objevte novinky společnosti Quick-Step

Obývací pokoj s laminátovou podlahou Quick-Step

Laminát Capture

Věrný přírodnímu designu. S elegancí a autentičností, kterou nabízí kolekce Capture, je téměř nemožné ji rozeznat od skutečného dřeva. Naše vysoce kvalitní podlahy jsou výsledkem spojení vytříbené řemeslné práce a inovace. Proto si naše laminátové podlahy Capture nemůžete nechat ujít.

Objevte Capture

Kuchyně s vinylovou podlahou Quick-Step

Alpha Vinyl

Když žijete svůj nejlepší život, chcete podlahu, která vydrží cokoli. Alpha Vinyl je kompromisem mezi designem nebo výkonem. Kombinací robustních praktických vlastností s vynikajícími detaily povrchu získáte bez starostí vysoce výkonné a krásné podlahy. Co by mohlo být lepší?

Objevte Alpha Vinyl

Laminátové schodiště a laminátová podlaha v chodbě

Nášlapové krytiny

S našimi schodišťovými krytinami vytvoříte přímočaře elegantní schodiště. Můžete je sladit s designem podlahy a vytvořit hladký a harmonický vzhled. Zjistěte, jak můžete snadno renovovat schody pomocí nášlapových krytin.

Nášlapové krytiny pro laminátové podlahy

Nášlapové krytiny pro vinylové podlahy

Vášeň pro cyklistikuod roku 1999

Společnost Quick-Step je nadšená podlahami... a cyklistickými závody. Již více než dvě desetiletí sponzorujeme profesionální mužský tým, z kterého vzešlo mnoho šampionů. Láska společnosti Quick-Step k cyklickým závodům začala v roce 1999, kdy se společnost Quick-Step stala společným sponzorem týmu Mapei-Quick-Step. Od té doby je značka Quick-Step synonymum špičkového týmu, který je rok co rok vítězný.

Seznamte se s naším cyklistickým týmem

Cyklistický tým Quick-Step