Proč si zamilujete dubovou podlahu

Proč si zamilujete dubovou podlahu


Dub je bezpochyby jedním z nejoblíbenějších podlahových materiálů. Dubová podlaha je symbolem pevnosti a kultivovanosti a je široce oblíbená díky svému elegantnímu vzhledu, neuvěřitelné trvanlivosti a nadčasovosti. A slovo „nadčasová“ zde platí opravdu v každém směru: nejen že dubová podlaha bude vždy stylová, ale dubová podlaha také vydrží dlouhá desetiletí.

To také znamená, že dubová podlaha výrazně přidává hodnotu vašemu domu. Přidejte k tomu řadu různých barev a stylů a pochopíte, proč je dub solidní investicí — a to co se financí i stylu týče.

Podívejte se na všechny dubové podlahy

Proč si zamilujete dubovou podlahu...

Dubovou podlahu Quick-Step, Nekonečný výběr

Nekonečný výběr

Dubová podlaha je k dispozici v řadě barev a s řadou povrchových úprav (řezy pilou, hoblování, opotřebení, recyklované dřevo, kouřová úprava) a vzorů. Díky její všestrannosti můžete podlahu snadno přizpůsobit stylu svého interiéru. Pokud se vám líbí vzhled dubu, ale chcete něco cenově dostupnějšího, podívejte se na naše laminátové a vinylové podlahy se vzhledem přírodního dubu.

Dubovou podlahu Quick-Step, vysoká trvanlivost

Vysoká trvanlivost

Podlaha z tvrdého dubového dřeva díky své pevnosti a odolnosti proti opotřebení vydrží dlouhé roky. Pokud zvolíte laminátovou nebo vinylovou podlahu s dubovým dekorem, získáte výhody, které přináší jedinečná technologie Scratch Guard™ společnosti Quick-Step. Tato jedinečná vrchní vrstva poskytuje mimořádnou ochranu proti opotřebení a poškrábání.

Dubovou podlahu Quick-Step, snadná údržba

Snadná údržba

Dřevěné podlahy se rychle a snadno čistí. A protože jsou podlahy Quick-Step z tvrdého dřeva (dubu) opatřeny vrstvami vysoce kvalitního oleje nebo laku, vyžadují minimální péči. Upřednostňujete něco s ještě snazší údržbou? Naše vinylové a laminátové podlahy se vzhledem přírodního dubu nabízejí maximální bezstarostnost a vynikající ochranu proti vodě.

Dubovou podlahu Quick-Step, snadná pokládka

Snadná pokládka

Díky známým, patentovaným systémům Uniclic a Uniclic Multifit je položení dubové podlahy rychlé a jednoduché. Nepotřebujete žádné hřebíky ani lepidlo: stačí je jen zacvaknout.

Dubovou podlahu Quick-Step, Chytrá investice

Chytrá investice

Díky nadčasovosti a mimořádné trvanlivosti je podlaha z tvrdého dubového dřeva vynikající investicí. Společnost Quick-Step dokonce nabízí 20letou záruku na vinylové podlahy, 25letou záruku na většinu laminátových podlah a doživotní záruku na dřevěné podlahy.

Podívejte se na všechny dubové podlahy

Najděte si ideální dubovou podlahu:

Spustit nástroj RoomViewer >