Ideální podlaha do dětského pokoje

Máte obývací pokoj plný uměleckých a řemeslných výtvorů svých dětí? Může to být signál k zařízení zbrusu nového dětského pokoje. Podívejte se, jaká podlaha by byla pro tento účel ideální.Multifunkční a praktická

Hledejte takovou podlahu, kterou můžete sami nainstalovat, což vám celý projekt přestavby dětského pokoje výrazně zlevní. Zároveň vybírejte podlahu, která se snadno čistí, má antistatické vlastnosti, je odolná vůči poškrábání a snese i nejdivočejší automobilové závody. Mějte také na paměti, že pokoj nebude navždy sloužit jako místo na hraní. Až děti povyrostou, budete potřebovat, aby se z herny stala studovna, samozřejmě i se stávající podlahou.

Laminát odolný vůči poškrábání

Které podlahové krytiny splňují tyto předpoklady? Koberec není ideální, pokud se na něm totiž rozlije jen trochu jogurtu, skvrny se odstraňují jen ztěžka. Koberec navíc chytá prach, což není vůbec dobré v případě, že je vaše dítě alergik.

Laminát je ideální volbou. Laminátovou podlahu můžete sami instalovat, vyčistíte ji za pár vteřin a nechytá se do ní prach. To však není vše. Tato podlaha je odolná vůči nárazům, poškrábání a mokru při rozlití tekutin. Laminátové podlahy Quick-Step se vyrábějí ve všech velikostech a stylech a nikdy neztrácejí svůj lesk a barvu.


Vinyl přátelský vůči dětem

Vinyl je pro dětský pokoj stejně dobrý jako laminát. Vinylová podlaha Livyn Quick-Step se dokonale hodí do každé rodiny. Rodiče jistě ocení její voděodolnost, zvukově izolační vlastnosti a snadnou instalaci. A dětem se zas bude líbit, že je teplá na dotek a mohou si vybrat z mnoha módních stylů.

Již jste si vybrali, ale stále hledáte nějakou inspiraci? Podívejte se na naše tipy pro interiér.