Go to content Go to search

NABÍDKA

Využijte slevu 25 % Využijte slevu 25 %
Vinylová podlaha Alpha Vinyl v koupelně

Dokonalý doplněk: Vinylová podlaha do koupelny Yana Huremovic

„Naše vinylová podlaha v koupelně stále vypadá, jako by byla položena včera“

Krásná nová vinylová podlaha do koupelny Yana Huremovic

Influencerka Yana Huremovic píše o interiérech, kutilství a jídle. Po dvou rekonstrukcích domu ví ona i její partner Thomas vše o výběru vysoce kvalitních produktů pro svůj domov – a proto si vybrali podlahu Alpha Vinyl jako doplněk své stylové koupelny. Vinylová podlaha Alpha Vinyl kombinuje styl s trvanlivostí a výkonem a je praktická i krásná. Je zcela voděodolná, má přirozený vzhled, vyvolává skvělý pocit a při chůzi je příjemně tichá.

Nový vzhled koupelny zahrnuje vinylovou podlahu

Když Yana a Thomas koupili svůj vysněný dům, většinu renovačních prací prováděli sami. Jejich koupelna musela být kompletně přestavěna od stropu po podlahu. Po vyklizení místnosti vymalovali stěny bílou barvou a zvolili volně stojící vanu, sprchový kout a závěsné skříňky s kruhovým umyvadlem. Pro sladění s tímto klidným, přírodním vzhledem se rozhodli pro vysoce odolnou vinylovou podlahu Alpha Vinyl v odstínu Dub Kaňonový Přírodní.

Přírodní prvky

„Náš styl je někde mezi klasikou a venkovem, navíc s nádechem moderní současnosti,“ vysvětluje Yana. „Při výběru vinylové podlahy jsme hledali pěknou, svěží barvu, která by místnost opticky zvětšila. V celém domě máme dubové prvky, takže tato podlaha Alpha Vinyl v odstínu dubu byla dokonalým doplňkem. Je krásná, připomíná dřevěnou kresbu a také jsme ocenili její snadnou instalaci.“

Yana Huremovic v koupelně s vinylovou podlahou Alpha Vinyl
Yana Huremovic v koupelně s vinylovou podlahou Alpha Vinyl

Praktická a stylová

Dalším důležitým faktorem pro Yanu a Thomase bylo, aby podlaha byla voděodolná a protiskluzová. Podlaha Alpha Vinyl je ideální do koupelny, protože je 100% vodotěsná – díky kombinaci pokročilého zámkového systému Quick-Step a vodoodpudivé povrchové technologie. „Podlaha velmi dobře odolává vodě,“ říká Yana. „Kapky zůstávají jen na podlaze a nikdy nepronikají do povrchu ani mezi spoje. A když vyjdu ze sprchy, není vůbec kluzká.“

I po dvou letech jako nová

Yana a Thomas jsou nadšeni, že jejich vinylová podlaha s imitací prken stále vypadá přesně tak, jak vypadala první den. „Vypadá, jako by byla nainstalována včera,“ říká Yana. Podlaha Alpha Vinyl má utěsněnou horní vrstvu, která zajišťuje vynikající ochranu před škrábanci, skvrnami, nečistotou a oděrkami. Navíc se snadno udržuje. Pár jednoduše používá produkty Quick-Step k čištění podlahy jednou týdně. „Je to snadné a opravdu to není žádná velká práce,“ říká Yana.

Hotel doma

Yana tráví každý den nejméně půl hodiny sprchováním a přípravou v koupelně, která nyní nabízí jasnou, světlou a módně přírodní atmosféru. „Nesmírně potřebuji tento čas pro sebe,“ říká. „Místnost nabízí prakticky stejně skvělý pocit jako v hotelu. Absolutně se mi líbí, obzvláště kombinace s naší vinylovou podlahou – v koupelně jsem prostě velice šťastná!

Objevte vinylovou podlahu Alpha Vinyl

Yana Huremovic v koupelně s vinylovou podlahou Alpha Vinyl
Yana Huremovic v koupelně s vinylovou podlahou Alpha Vinyl
Yana Huremovic v koupelně s vinylovou podlahou Alpha Vinyl

Související Články

Experimentujte v interiéru s barvami

Výrazné barvy jsou dnes jedním z nejoblíbenějších interiérových trendů. Trávení času doma nás inspiruje k tomu, abychom interiéru osvěžili pořádnou dávkou barev. Jak ovšem začít a – což je nejdůležitější – jak daleko chcete zajít? Přečtěte si naše tipy, jak můžete osvěžit interiér více barvami.