Go to content Go to search

Experimentujte v interiéru s barvami

Tipy pro barevnější interiér

Jste připraveni osvěžit interiér barvami? Než se vydáte na cestu za živým interiérem, je dobré popřemýšlet o tom, jak ho dosáhnete. Existuje totiž mnoho různých způsobů, jak dodat místnostem více barevnosti. Budou to výjimečně výrazné dekorativní prvky nebo možná nápadná barva na stěnách; nebo dokonce nepřehlédnutelná barva laminátové nebo vinylové podlahy? Nechte se inspirovat našimi tipy nebo si prohlédněte svůj interiér v našem nástroji RoomViewer.

Odvážné dekorace

Možná jste trochu zdrženliví, když jde o jasné barvy? Žádný problém! Zatím nemusíte otevírat plechovku zářivě žluté nebo trávově zelené barvy. Nechte stěny čistě bílé – existuje spousta dekorativních prvků v jasných, atraktivních barvách, které vám pomohou dosáhnout stejného efektu.

Změnili jste názor? Jednoduše vyměňte nebesky modrou pohovku, odstraňte růžové hodiny ze zdi a lampu v zářivých barvách umístěte jinam. A především: mějte odvahu experimentovat!

Nová podlaha, nová místnost

Není snad lepší způsob, jak změnit vzhled místnosti, než když do ní položíte novou podlahu. Změny na světlejší, tmavší nebo živější barvu může být opravdu velmi osvěžující. Podlaha v jiné barvě může místnost během chvilky opticky zvětšit nebo zintimnit a místnost může působit chladněji nebo tepleji, luxusněji nebo útulněji. Bez ohledu na to, čeho chcete dosáhnout, je tu laminátová nebo vinylová Quick-Step která vám toho pomůže dosáhnout!

Funkční stěny: zaručený účinek

Barevná stěna je často to jediné, co potřebujete, abyste místnosti dodali charakter a větší hloubku. Méně je více, že? Funkční stěna funguje opravdu dobře pouze tehdy, když je v kontrastu s bílými stěnami okolo. Umožňuje vám také experimentovat s barvou, aniž byste museli vymalovat celý dům. Vyberte stěnu, kterou chcete řešit, a nejdříve zkontrolujte dopad světla. Stěna, na kterou dopadá příliš málo slunečního světla, bude vypadat tmavě, takže byste pro ni měli zvolit světlejší odstín. Rozhodnuto? Nastal čas vytáhnout malířskou výbavu!

Všechno, nebo nic

Pokud vám není vlastní obezřetný přístup a chcete jít naplno s trendem živých barev, zkombinujte vše, co je uvedeno výše! Barevná funkční stěna, podlaha, která okamžitě upoutá vaši pozornost, a jedinečné dekorativní prvky pro doplnění barevnosti. A proč ne? Jemné pastelové barvy, např. žlutá a růžová, jsou ideální na stěny a dokonale se hodí k příslušenství v intenzivnějších, zářivějších barvách. Vaše odvaha bude odměněna hravým interiérem, který vám zaručeně dodá energii.

Přesvědčte se sami v aplikaci RoomViewer

Chcete se nejdříve podívat, než tomu uvěříte? Podívejte se v nástroji Quick-Step RoomViewer, jak budou naše barvy a vzory podlah vypadat ve vašem interiéru.


Seznamte se s nástrojem RoomViewer

Související Články

Experimentujte v interiéru s barvami

Výrazné barvy jsou dnes jedním z nejoblíbenějších interiérových trendů. Trávení času doma nás inspiruje k tomu, abychom interiéru osvěžili pořádnou dávkou barev. Jak ovšem začít a – což je nejdůležitější – jak daleko chcete zajít? Přečtěte si naše tipy, jak můžete osvěžit interiér více barvami.

#laminátové podlahy #podlahy livyn #inspiration