Go to content Go to search
Domácí posilovna Quick-Step Alpha Vinyl

ZAŘÍZENÍ KASPERA GREENA PRO INTENZIVNÍ TRÉNINK
JAKO INSPIRACE
PRO VAŠI DOMÁCÍ POSILOVNU

Nechte se inspirovat zařízením Kaspera Asgreena pro intenzivní trénink

Jako sponzor cyklistického týmu Quick-Step Alpha Vinyl klademe velký důraz na podporu našich jezdců na jejich cestě k vrcholu. S ohledem na optimální trénink v interiéru jsme proto pro Kaspera Asgreena navrhli stylové zařízení pro intenzivní trénink.

Proměňte svou domácí posilovnu v trendy místnost pro intenzivní trénink

Dny, kdy se fitness centra budovala v suterénech, jsou dávno minulostí. Zařízení pro intenzivní trénink se stále častěji zařizují jako trendy designové prostory, které ladí se stylem interiéru domu. Zejména pro špičkové sportovce, kteří trénují intenzivně, je design domácí posilovny velmi důležitý, protože tráví mnoho hodin tréninkem ve vnitřních prostorech. A Kasper Asgreen, pokud je to možné, tráví ve svém zařízení pro intenzivní trénink ještě více času.

Prostor využívá například nejen pro trénink uvnitř za nepříznivého počasí, ale také pro opravy a vylepšování svých kol. Tedy pro něco, co je podle jeho slov velmi uklidňující. „Díky změně týmu a pomoci společnosti Quick-Step se tato místnost může stát mým nejoblíbenějším místem v celém domě,“ říká. Také sníte o domácí posilovně? Pak si přečtěte tipy od našich odborníků ohledně interiérového designu a objevte nejlepší podlahy, které vydrží opravdu hodně.

Domácí posilovna Quick-Step Alpha Vinyl
Domácí posilovna Quick-Step Alpha Vinyl

Skandinávský styl

Než designéři společnosti Quick-Step zahájili přeměnu, vyjmenoval Kasper Asgreen všechna svá přání a očekávání. „Je důležité, abych měl dostatek prostoru pro pořádné utřídění svého vybavení, abych měl vše okamžitě po ruce, než ráno odejdu na trénink. Současně by místnost měla být také útulné a poskytovat pocit domova, protože když si hraji s koly, často se objeví přátelé a rodina,“ řekl.

Proto se návrhářský tým společnosti Quick-Step rozhodl pro design v ladící se zbytkem domu. Výsledkem je domácí posilovna skandinávského vzhledu. Minimalismus se dokonale hodí pro přísně uspořádaný úložného prostor atmavě šedé tóny dávají výrazný vzhled prostoru pro trénink, který se za špatného počasí používá i jako domácí posilovna. Kombinace se světlým dřevem a teplou vinylovou podlahou vytváří útulnou atmosféru.

Podlaha je důležitým prvkem místností (pro jízdu na kole)

Kasper Asgreen byl okamžitě nadšen dlažbou s odstínem Břidlice černé z kolekce Alpha Vinyl. „Podlaha je ideální pro intenzivní používání, protože tam budu nejen trénovat, ale také pracovat na svých kolech,“ reaguje. „Také jsem velmi spokojený s texturou podlahy a prostor nyní vypadá větší než dříve.“

 

Objevte všechny dekory vinylových podlah Alpha Vinyl

 

Domácí posilovna Quick-Step Alpha Vinyl
Domácí posilovna Quick-Step Alpha Vinyl

3 důvody, proč je podlaha Alpha Vinyl ideální pro domácí posilovnu Kaspera Asgreen (i tu vaši)

  1. Vinylové dlaždice jsou odolné proti poškrábání a nárazům. Nejlepším důkazem toho je Kasperovo zařízení pro intenzivní trénink jízdy na kole, protože jeho kola se každý den přenášejí z interiéru do exteriéru. A i při tréninku uvnitř na válečcích musí podlaha odolávat nárazům.

  2. Vinylové dlaždice jsou voděodolné a nenáročné na údržbu. Pro Kaspera to bylo velmi důležité, protože jeho kolo je po tréninku často plné bláta a jiných nečistot.

  3. Místnost pro intenzivní trénink se stává domácí posilovnou pouze tehdy, když je stejně útulná jako zbytek domu. Podlahy z kolekce Alpha Vinyl jsou nejen snadno udržovatelné a odolné, ale také měkké a teplé. I když se rozhodnete pro vzhled přírodního kamene, vinylová podlaha přinese do vašeho domova dokonalou podlahu pro trénink!

 

Objevte všechny výhody vinylových podlah Alpha Vinyl

Související Články

Experimentujte v interiéru s barvami

Výrazné barvy jsou dnes jedním z nejoblíbenějších interiérových trendů. Trávení času doma nás inspiruje k tomu, abychom interiéru osvěžili pořádnou dávkou barev. Jak ovšem začít a – což je nejdůležitější – jak daleko chcete zajít? Přečtěte si naše tipy, jak můžete osvěžit interiér více barvami.

#laminátové podlahy #podlahy livyn #inspiration