PROFILY PRO VINYLOVÉ PODLAHY

Profily pro vinylové podlahy: překlenutí výšek a typů podlah

Naše chytré profily pro vinylové podlahy toho zvládnou hodně: od vyrovnání výškových rozdílů a umožnění dlouze se táhnoucích podlah po plynulé navázání vaší podlahy Alpha Vinyl nebo Vinyl Flex na jakýkoli jiný typ podlahy. A stejně jako vše ostatní od společnosti Quick-Step se i profily velice snadno instalují.

Profily, které vám doporučujeme

QSVINCP Vinylové příslušenství Beton lasturově bílý QSVINCP40049
Profil Incizo
QSVINCP(-)
2000 x 45 x 8 mm
Profil Incizo® společnosti Quick-Step je multifunkční ukončovací nástroj. Jeden profil lze použít pro všechny ukončovací práce na podlaze a schodech, a to ve sladěné barvě. Základní profil IncizoR jednoduše oříznete do požadovaného tvaru pomocí dodané řezačky. Multifunkční profil lze použít k: spojení dvou podlah stejné výšky, zakončení podlahy u zdi nebo u okna, vyřešení rozdílu ve výšce mezi dvěma podlahami, překrytí chodů a stupínků….
NEVRADPSILV Vinylové příslušenství Adaptační profil (Rigid) NEVRADPSILV
Adaptační profil (Rigid)
NEVRADPSILV
Contents: 1 aluminum adapter profile (2000 x 31 x 8,5 mm) and 1 PVC subprofile
This very slim and elegant profile can be used to make the transition between a higher and a lower floor. Can be used with clicked vinyl floors. Wear-resistant quality aluminium, silver tone. Installation with the supplied subprofile. Glue the sub-profile to the subfloor, then press the adapter profile into the subprofile. Tip: use a hammer and e.g. the tapping block as a help to press the adapter profile in the subprofile.
NEVREXPCOMSILV Vinylové příslušenství Dilatační profil, komerční použití NEVREXPCOMSILV
Dilatační profil, komerční použití
NEVREXPCOMSILV
Contents: 1 pre-drilled aluminium expansion profile (2000 x 36,5 x 4 mm), screws (stainless steel 3,5 x 35 mm) and plugs (5 x 25 mm)
Subtle and elegant profile for use in commercial areas. Use the profile to cover the expansion joint between 2 floors of the same height e.g. at a door entrance or in a large room/corridor where an expansion joint is required. Can be used with both clicked Vinyl floors (less so with glued down 2.5mm floors). Extra wear-resistant quality aluminium, silver tone. Installation with the supplied screws and plugs (installation without sub-profile). Tip: avoid fixing the floor too firmly between the expansion profile and the subfloor. Make sure you can still slide a piece of paper between the profile and the Vinyl floor.
QSPRSILV Laminátové příslušenství Multifunkční profil, stříbrný QSPRSILV
Multifunkční profil, stříbrný
QSPRSILV
1860 x 47 x 16 mm
Profil z hliníku odolného proti opotřebení pro přemostění výškových rozdílů od 0 do 12,3 mm. Lze použít například mezi dvěma laminátovými podlahami Quick-Step, dvěma podlahami Livyn nebo mezi laminátovou podlahou nebo podlahou Livyn a jinou nižší nebo vyšší podlahou. Patent čeká na schválení.

Schodové profily, které vám doporučujeme

Široká nabídka vinylových podlahových profilů Quick-Step je vhodná pro všechny typy schodů. Klasické nebo moderní? S kombinací lomených stupňů a podesty nebo bez ní? Pokud jsou prkna lepená, vinyl se přizpůsobí.

QSVSTPCLICK Vinylové příslušenství Schodový profil, zámkový QSVSTPCLICK
Schodový profil, zámkový
QSVSTPCLICK
2000 x 29 x 15 mm
Zakončovací profil pro schody a stupínky. Pro zámkové podlahy Livyn. Z bezpečnostních důvodů, podlahové panely na schody vždy lepte.
QSVSTPGLUE Vinylové příslušenství Schodový profil, lepený, vnější roh QSVSTPGLUE
Schodový profil, lepený, vnější roh
QSVSTPGLUE
2000 x 40 x 26 mm
Zakončovací profil pro schody a stupínky. Pro lepené podlahy Livyn.
QSVSTPINGLUE Vinylové příslušenství Schodový profil, lepený, vnitřní roh QSVSTPINGLUE
Schodový profil, lepený, vnitřní roh
QSVSTPINGLUE
2000 x 25 x 25 mm
Zakončovací profil pro vnitřní rohy schodů a stupínků. Pro lepené podlahy Livyn.
NEVINCPBASE Vinylové příslušenství Hliníkový dílčí profil pro schody Incizo NEVINCPBASE1
Hliníkový dílčí profil pro schody Incizo
NEVINCPBASE1
2000 x 33 x 17 mm
Profil Incizo® umožňuje vytvořit schody, které se budou dokonale hodit do vašeho interiéru. Schody lze zakončit různými způsoby!

Máte stále ještě otázky?

Potřebujete pomoc s dokončením projektu podle svých představ?
Všechny vaše dotazy vám rád zodpoví nejbližší prodejce.

Najít nejbližšího prodejce