PROFILY PRO VINYLOVÉ PODLAHY

Profily pro vinylové podlahy: překlenutí výšek a typů podlah

Naše chytré profily pro vinylové podlahy toho zvládnou hodně: od vyrovnání výškových rozdílů a umožnění dlouze se táhnoucích podlah po plynulé navázání vaší podlahy Alpha Vinyl nebo Vinyl Flex na jakýkoli jiný typ podlahy. A stejně jako vše ostatní od společnosti Quick-Step se i profily velice snadno instalují.

Profily, které vám doporučujeme

Nové
QSVINCP Vinylové příslušenství Dub kakaový QSVINCP40279
Profil Incizo
QSVINCP(-)
2000 x 45 x 8 mm
Profil Incizo® společnosti Quick-Step je multifunkční ukončovací nástroj. Jeden profil lze použít pro všechny ukončovací práce na podlaze a schodech, a to ve sladěné barvě. Základní profil IncizoR jednoduše oříznete do požadovaného tvaru pomocí dodané řezačky. Multifunkční profil lze použít k: spojení dvou podlah stejné výšky, zakončení podlahy u zdi nebo u okna, vyřešení rozdílu ve výšce mezi dvěma podlahami, překrytí chodů a stupínků….
NEVRADPSILV Vinylové příslušenství Adaptační profil NEVRADPSILV
Adaptační profil
NEVRADPSILV
Contents: 1 aluminum adapter profile (2000 x 31 x 8,5 mm) and 1 PVC subprofile
This very slim and elegant profile can be used to make the transition between a higher and a lower floor. Can be used with clicked vinyl floors. Wear-resistant quality aluminium, silver tone. Installation with the supplied subprofile. Glue the sub-profile to the subfloor, then press the adapter profile into the subprofile. Tip: use a hammer and e.g. the tapping block as a help to press the adapter profile in the subprofile.
NEVRENPSILV Vinylové příslušenství Ukončovací profil NEVRENPSILV
Ukončovací profil
NEVRENPSILV
Contents: 1 aluminium end profile (2000 x 24 x 8,5 mm) and 1 PVC subprofile
This very slim and elegant profile can be used to cover the expansion joint between your Vinyl floor and e.g. a wall, window or threshold, or as a connection to a carpet. Can be used with clicked (+) Vinyl floors. Wear-resistant quality aluminium, silver tone. Installation with the supplied subprofile. Glue the sub-profile to the subfloor, then press the end profile into the subprofile. Tip: use a hammer and e.g. the tapping block as a help to press the end profile in the subprofile.
NEVREXPSILV Vinylové příslušenství Dilatační profil NEVREXPSILV
Dilatační profil
NEVREXPSILV
Contents: 1 aluminium expansion profile (2000 x 32,5 x 7,5 mm) and 1 PVC subprofile.
This very slim and elegant profile can be used to cover the expansion joint between 2 floors of the same height e.g. at a door entrance or in a large room/corridor where an expansion joint is required. Can be used with Vinyl Click (+) floors. Wear-resistant quality aluminium, silver tone. Installation with the supplied subprofile. Glue the sub-profile to the subfloor, then press the expansion profile into the subprofile. Tip: use a hammer and e.g. the tapping block as a help to press the expansion profile in the subprofile.
QSPRSILV Laminátové příslušenství Multifunkční profil, stříbrný QSPRSILV
Multifunkční profil, stříbrný
QSPRSILV
1860 x 47 x 16 mm
Profil z hliníku odolného proti opotřebení pro přemostění výškových rozdílů od 0 do 12,3 mm. Lze použít například mezi dvěma laminátovými podlahami Quick-Step, dvěma podlahami Livyn nebo mezi laminátovou podlahou nebo podlahou Livyn a jinou nižší nebo vyšší podlahou. Patent čeká na schválení.

Schodové profily, které vám doporučujeme

Široká nabídka vinylových podlahových profilů Quick-Step je vhodná pro všechny typy schodů. Klasické nebo moderní? S kombinací lomených stupňů a podesty nebo bez ní? Pokud jsou prkna lepená, vinyl se přizpůsobí.

Nové
QSVSTRBSP Vinylové příslušenství Venkovský dub přírodní QSVSTRBSP40025
Vinyl Stair Cover - Small plank
QSVSTRBSP(-)
1231 x 116 x 54 mm
Odolný vinylový nášlapový kryt se schodovou hranou, která čistě zakončí vaše schody. Vzhledem k tomu, že kryty na schody jsou vyrobeny z materiálu vaší podlahy, jejich barva je 100% shodná. Snadná instalace lepením. K dispozici pouze pro Medium Planks a Small Planks Alpha Vinyl.
Nové
QSVSTRBMP Vinylové příslušenství Dub bavlna útulný šedý QSVSTRBMP40202
Vinyl Stair Cover - Medium plank
QSVSTRBMP(-)
1474 x 136 x 54 mm
Odolný vinylový nášlapový kryt se schodovou hranou, která čistě zakončí vaše schody. Vzhledem k tomu, že kryty na schody jsou vyrobeny z materiálu vaší podlahy, jejich barva je 100% shodná. Snadná instalace lepením. K dispozici pouze pro Medium Planks a Small Planks Alpha Vinyl.
NEVINCPBASE Vinylové příslušenství Hliníkový dílčí profil pro schody Incizo NEVINCPBASE1
Hliníkový dílčí profil pro schody Incizo
NEVINCPBASE1
2000 x 33 x 17 mm
Profil Incizo® umožňuje vytvořit schody, které se budou dokonale hodit do vašeho interiéru. Schody lze zakončit různými způsoby!

Máte stále ještě otázky?

Potřebujete pomoc s dokončením projektu podle svých představ?
Všechny vaše dotazy vám rád zodpoví nejbližší prodejce.

Najít nejbližšího prodejce