Pevné vinylové podlahy značky Quick-Step

Pevné vinylové podlahy tady budou i v budoucnosti. Vaše děti mohou na tuto podlahu upustit plnou misku rajčatové polévky a na podlaze nezůstane žádný důlek ani skvrna. Její krásné přírodní dekory snadno obstojí ve zkoušce časem. Je to současně nejpevnější i nejměkčí podlaha, na které kdy budete chodit, a přitom ani nevyžaduje přípravu povrchu.

Proč si zamilujete naši pevnou vinylovou podlahu

Silné vinylové podlahy

Silné

Buďte naprosto v klidu. Těžké předměty, které narazí do vaší nové podlahy Rigid, nezanechají ani stopu -– díky pevnému vinylovému jádru podlahy s extra ochranou ve formě skleněného vlákna. Zcela novou vinylovou podlahu Rigid můžete dokonce nainstalovat přes stávající podlahu bez přípravy podkladu.
Měkké a teplé vinylové podlahy

Měkké, teplé a tiché

Projděte se pohodlně po svém domě s ranní kávou. Po nejměkčí pevné vinylové podlaze na trhu je potěšení chodit, a to i naboso. Máte radši boty na nohou? Podlaha absorbuje hluk a zaručuje příjemné akustické prostředí.
Vinylové podlahy odolné proti skvrnám

Odolnost proti skvrnám

Svrchní utěsněná vrstva vinylových podlah Quick-Step je opatřena naší revoluční technologií Stain Guard. Jako nejlepší technologie svého druhu, která poskytuje odolnost proti skvrnám, uchovává podlahu dokonale čistou a nedává nečistotám ani šmouhám žádnou šanci.

Revoluční síla? Seznamte se s ní na vlastní oči.

Jen se přesvědčte. Podívejte se, jak si naše nové podlahy Quick-Step Rigid vedly při zkoušce. Ukážeme vám, jak podlahy Quick-Step Rigid Vinyl ve srovnání předčily konkurenční produkt.

Spustit nástroj RoomViewer >