Quick-Step Rigid Vinyl

NOVINKA Quick-Step Rigid Vinyl
Elegance ještě nikdy nebyla tak pevná

Vinylové podlahy a luxusní vinylové dlaždice

Oživte svůj dům s přírodním vzhledem a charakteristickým teplem vinylových podlah Quick-Step. Vinyl Quick-Step je dokonale kompatibilní s podlahovým vytápěním. Vyberte si z bohaté nabídky vinylových podlah vhodných pro všechny potřeby a situace. Všechny jsou opatřeny ochrannou svrchní vrstvou, která zaručuje, že si podlaha zachová dobrý vzhled po dlouhá léta.

3 důvody, proč zvolit vinylovou podlahu Quick-Step

Kvalitní vinylové podlahy

Trvanlivá krása

Všechny vinylové podlahy Quick-Step mají ochrannou svrchní vrstvu, která jim dodává odolnost proti vodě, škrábancům a skvrnám. Díky tomu bude vaše podlaha vypadat vždy tak dokonale, jako když jste ji poprvé nainstalovali.

Po vinylových podlahách je radost chodit

Radost po nich chodit

Chůze po vinylové podlaze Quick-Step je příjemným prožitkem v každém směru: jejich přírodní dekory jsou pohledné, podlahy nabízejí měkkost a teplost a jejich akustické vlastnosti eliminují nežádoucí hluk od podpatků, bot i tlapiček.

Vinylová podlaha je ideální pro renovaci

Ideální pro renovace

Renovujte? Vinylová podlaha Quick-Step je velmi tenká a snadno se instaluje (díky našemu patentovanému zámkovému systému Uniclic Multifit). A s vinylovými podlahami Rigid je nyní k dispozici vinylové řešení pro každý typ podkladu (zarovnaný, nerovný i velmi nerovný).

Najděte ideální podlahu pro vaše potřeby a vkus

Bez ohledu na to, s jakým podkladem pracujete nebo jaký styl preferujete: vinylové podlahy Quick-Step nabízejí řešení pro každý styl i situaci.

Vinylové podlahy Rigid pro nerovný podklad

Nerovný podklad?

Pracujete s nerovným podkladem? (například stará dlážděná podlaha s mezerami o šířce 5 mm a hloubce 2 mm) Potom je vinylová podlaha Quick-Step Rigid to správnou volbou. Vedle toho se snadno instaluje a je mimořádně tichá.

Zámková vinylová podlaha pro podklad s malými nerovnostmi

Podklad s malými nerovnostmi?

Naše flexibilní podlahy Click a Click+ jsou ideální pro instalaci na podklad s malými nerovnostmi (až 4 mm široké a 1 mm hluboké) a pro pokrytí velkých ploch: šířka ani délka nejsou omezeny, takže se nemusíte starat o přechodové profily. Také se nebudou deformovat ani měnit barvu při vystavení slunečnímu světlu.

Lepené vinylové podlahy pro zarovnaný podklad

Zarovnaný podklad?

Pokud je váš podklad hladký nebo pokud jej zarovnáte, naše vinylové podlahy Glue+ jsou tou správnou volbou. Vhodné pro všechny prostory, včetně zimních zahrad. Můžete je dokonce instalovat na zdi.

Instalace vinylových podlah Quick-Step na zdi

Věděli jste toto? Vinylové podlahy Quick-Step Glue+ lze také instalovat na zdi. To znamená, že můžete místnosti dodat celistvý vzhled s jedním vzorem nebo dekorem, dokonce i ve sprše.

Další informace

Vše, co potřebujete k stylovému dokončení

Našli jste dokonalou podlahu? Pak je na čase vyhrnout si rukávy a pustit se do vašeho podlahového projektu. Tyto nástroje zajistí, že bude vše probíhat hladce – od instalace a dokončení až po údržbu.

Vinylové podlahy, které se snadno instalují

Rychlá a hladká instalace

Podlahy Quick-Step jsou dobře známy svou snadnou instalací. Naše vinylové podlahy nejsou výjimkou. Ať už zvolíte plovoucí nebo lepenou instalaci, vaše nová vinylová podlaha bude hotová během okamžiku.

Dokončete svou vinylovou podlahu v dokonalém stylu

Dokončení v dokonalém stylu

Dosáhněte dokonalého a hladkého výsledku s kompletní nabídkou sladěných soklových lišt a profilů pro vaši novou podlahu.

Bezstarostná údržba s vinylovou podlahou

Bezstarostná údržba

Udržet podlahu tak čistou a krásnou, jako ten první den, nebylo nikdy jednodušší. Zvolte si s řady příslušenství, která vám pomůže udržet vaši „pátou stěnu“ nedotčenou a novou.